dnes je 25.2.2024

Input:

Nepředložené vyúčtování pracovní cesty

16.12.2015, , Zdroj: Verlag DashöferDoba čtení: 1 minuta

7.3.19
Nepředložené vyúčtování pracovní cesty

Ing. Karel Janoušek

Dotaz

Když zaměstnanec nepředloží po pracovní cestě vyplněný tiskopis, musíme mu proplatit cestovní náhrady?

Právní předpisy

Zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů

  • § 183 ZP

Zákon č. 89/2012 Sb., občanské zákoník ve znění pozdějších předpisů

  • § 609 NOZ a další

Odpověď

Neprovede-li zaměstnanec vyúčtování výdajů souvisejících s pracovní

Nahrávám...
Nahrávám...